AutoPiolak

BEZPŁATNA WYCENA

Niezależnie od tego czy Twój samochód miał drobne zadrapanie czy zderzenie, koszt naprawy to jedna z pierwszych rzeczy, nad którą się zastanawiasz.

Nie trać czasu i energii jeżdżąc do 3 czy 4 warsztatów blacharskich po wyceny! Dzięki naszemu formularzowi przygotujemy dla Ciebie wycenę naprawy Twojego pojazdu, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Oszacujemy dla Ciebie, ile będzie kosztować naprawa w naszym warsztacie.

Ile kosztuje ta wycena? Nic, bo jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca!

Dzięki naszej wycenie szkody dowiesz się, ile będzie kosztowała naprawa. Nie jest ważna wielkość szkody – może być nawet zadrapanie. Prześlij online zdjęcia uszkodzeń, aby uzyskać jeszcze bardziej precyzyjną wycenę.

Krok 1: Wypełnij formularz – Opowiedz nam o swoim pojeździe (marka, model, rok, itp.) i napisz jakiego rodzaju są uszkodzenia. Im bardziej drobiazgowo to zrobisz, tym łatwiej będzie nam dokonać prawidłowej wyceny naprawy.

Krok 2: Zrób zdjęcia i załaduj je – Użyj telefonu lub aparatu cyfrowego, udaj się do samochodu i zrób zdjęcia wszystkich uszkodzeń, które chcesz naprawić. Prześlij je do formularza, abyśmy mogli je również zobaczyć.

Krok 3: Kliknij “Wyślij” – W ten sposób twoja wiadomość zostanie dostarczona do naszych techników, którzy ocenią twoje zdjęcia i opis uszkodzeń, aby dokładnie określić, co wymaga naprawy. Odpowiemy możliwie szybko, ile będzie kosztować naprawa szkody opisanej w wiadomości.

Ważne: Pamiętaj, że nasze narzędzie jest idealne do szybkiego oszacowania szkody, ale będzie to tylko przybliżony koszt naprawy (choć robiony jak najstaranniej). Uszkodzenie pojazdu może być większe niż to co jest widoczne z zewnątrz, niektóre uszkodzenia ujawniają się dopiero po demontażu i dokładnym zbadaniu uszkodzonej części. Nie jest to więc ostateczny kosztorys, który można np. przedłożyć firmie ubezpieczeniowej, ale idealny, aby dać Państwu ogólne wyobrażenie o tym, jakie naprawy są potrzebne i ile będą kosztować.


Podaj swój telefon. Oddzwonimy!