AutoPiolak

Naprawy Powypadkowe BOLSZEWO

Informacje o usłudze

Auto Piolak Piotr Kobiela to firma, za którą stoi wieloletnie doświadczenie w naprawach powypadkowych. Dzięki doskonale wyposażonemu warsztatowi blacharskiemu i lakierniczemu oraz dostępnemu na miejscu zespołowi fachowców, jesteśmy w stanie naprawić każdy samochód po wypadku, kolizji czy stłuczce.

Naprawy wykonujemy zgodnie z technologią rekomendowaną przez producentów samochodów. Używamy oryginalnych części zamiennych i materiałów najwyższej jakości. Odpowiednie zaplecze techniczne Auto Piolak oraz taka polityka firmy gwarantuje Państwu, że po naprawie samochód jest w pełni bezpieczny, a jego wartość rynkowa nie zmniejsza się. Wszystkie naprawy objęte są gwarancją.

Skutecznie likwidujemy szkody powypadkowe z tytułu OC i AC, gotówkowe i bezgotówkowe dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.
Wybierając bezgotówkową formę rozliczenia naprawy, Klienci mogą być pewni dopilnowania przez nas wszelkich niezbędnych formalności. Zgłaszając się do naszego warsztatu, mają Państwo gwarancję profesjonalnego przeprowadzenia przez cały proces likwidacji szkody.

Zapewniamy Państwu pełen komfort i oszczędność czasu, dlatego:

Podaj swój telefon. Oddzwonimy!