AutoPiolak

LAKIERNICTWO

Firma Auto Piolak Piotr Kobiela od początku swojej działalności świadczy usługi w zakresie lakiernictwa samochodowego. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenie pozwala nam na stwierdzenie, że o lakierowaniu wiemy wszystko.
Specjalizujemy się w lakierowaniu całych samochodów, jak i wybranych elementów karoserii.

Oferujemy Państwu profesjonalnie wyposażoną lakiernię oraz kadrę doświadczonych lakierników. Realizujemy zlecenia z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń. Wysoką jakość usług w zakresie nanoszenia powłok lakierniczych umożliwia bezpyłowa kabina lakiernicza, która w połączeniu z wykwalifikowaną obsługą – zapewnia doskonały rezultat lakierowania.

W codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i pracujemy na materiałach najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić barwę i odcień lakieru oraz idealnie dopasować go do pozostałych elementów karoserii samochodu. Dbamy o idealną aplikację powłoki uwzględniając charakterystyczne dla danych marek cechy i elementy.

Zadbamy o powłokę lakierniczą nie tylko metalowej karoserii, ale także elementów wykonanych z tworzywa sztucznego i różnorodnych stopów, coraz częściej montowanych w pojazdach.

Lakiernik Bolszewo Piotr Kobiela - Bezpłatna wycena

Sztuka lakierowania auta nie należy do łatwych: wymaga czasu, cierpliwości, ale przede wszystkim ogromnego doświadczenia !

Podaj swój telefon. Oddzwonimy!