AutoPiolak

Auto zastępcze

Jeżeli byliście Państwo uczestnikami zdarzenia drogowego, którego skutkiem jest szkoda komunikacyjna i auto zostało uszkodzone nie ze swojej winy, to przysługuje Wam możliwość bezgotówkowego wynajęcia samochodu zastępczego.

Pojazd należy się poszkodowanemu od dnia szkody, ewentualnie od dnia oddania samochodu do warsztatu, aż do dnia odbioru w pełni sprawnego auta.

Pojazd pozostaje do Państwa dyspozycji niezależnie od tego, czy służy ono do celów zarobkowych, czy na dojazd do pracy, czy do użytku zupełnie prywatnego.

Wiemy, że wszelkie zdarzenia drogowe są stresujące i trudne, więc dbamy o to, by nasi klienci mogli bezpiecznie wrócić do domów, a sami przejmujmy wszelki formalności związane z wynajmem auta.

Jaka w tym nasza rola?

Formalności związane z wynajmem auta zastępczego przejmujemy na siebie

Rozliczamy koszty wynajmu samochodu z Ubezpieczycielem sprawcy

Dla Państwa wygody dostarczamy samochód zastępczy pod wskazany adres

Klientom przeprowadzającym naprawy z polisy AC (bez opcji wynajmu samochodu zastępczego) także zapewniamy darmowy samochód zastępczy na cały okres naprawy.

W AUTO PIOLAK KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH NIE POZOSTAWIAMY SAMYCH SOBIE

Zdajemy sobie sprawę, że brak transportu to spora niedogodność, dlatego dla naszych klientów, którzy podejmują indywidualnej naprawy pojazdu możemy zapewnić pojazd na czas wykonywanej usługi.
Dostępność samochodu zostanie zweryfikowana z terminarzem zlecenia.

Podaj swój telefon. Oddzwonimy!