AutoPiolak

BLACHARZ BOLSZEWO

Firma Auto Piolak to doświadczony partner w likwidacji szkód i naprawach blacharskich. Wyposażony w specjalistyczne urządzenia warsztat pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi, charakteryzujące się wysokim poziomem jakości.

Dysponujemy profesjonalną ramą naprawczą do rozciągania karoserii pojazdów, posiadamy także sprzęt do usuwania drobnych uszkodzeń, który nie ingeruje w karoserię oraz osprzęt służący do naprawiania blachy w profilach zamkniętych. Naprawiamy samochody bezpieczną metodą zgrzewania, spawania i lutospawania, które nie powodują uszkodzeń w fabrycznej warstwie ocynku.

Dbamy o to, aby realizować naprawy w jak najkrótszym czasie, jednocześnie mając na uwadze wysoką jakość usługi. Zadowolenie Klienta jest naszym celem nadrzędnym, który przyświeca nam od momentu otrzymania zlecenia, aż po oddanie do użytku odnowionego pojazdu.

Podstawą dobrze wykonanej naprawy blacharskiej jest wysoko wykwalifikowany zespół blacharzy, zdobywających doświadczenie na szkoleniach w zakresie technologii naprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby pojazdom oddanym w nasze ręce przywrócić stan sprzed kolizji czy wypadku.

Śledzimy na bieżąco nowinki techniczne i technologiczne branży motoryzacyjnej, dlatego nie stanowi dla nas problemu naprawa elementów aluminiowych, czy elementów z tworzyw sztucznych.

Nowoczesny sprzęt w połączeniu z fachową wiedzą i doświadczeniem naszej ekipy, to gwarancja najlepszej naprawy Twojego auta!

Podaj swój telefon. Oddzwonimy!