AutoPiolak

FAQ

Dopasowanie lakieru samochodowego jest znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Srebro i inne podobne lakiery metaliczne są najtrudniejszymi do dopasowania kolorami dla warsztatów blacharskich. Powodem tego jest fakt, że są one jasne i i zawierają dużą zawartość płatków metalicznych, które nadają im “jasnego” wyglądu w pełnym słońcu.

Łatwe w utrzymaniu kolory to biel, srebro, odcienie szarości i inne jasne barwy. Takie kolory są zdecydowanie najbardziej praktyczne z punktu widzenia użytkownika. Z drugiej strony, czerń, czerwień i niektóre odcienie lakieru perłowego i metalicznego są najtrudniejsze do utrzymania w czystości.

Cała nasza praca jest gwarantowana- dla napraw blacharsko lakierniczych Klient otrzymuje od firmy Auto Piolak gwarancję na wykonane usługi na okres 2 lat.

Tak, możemy instalować szyby, w tym szyby przednie, we wszystkich markach i modelach. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę montażową.

Każdy zdaje sobie sprawę, iż dopiero po demontażu niektórych części wychodzą na jaw ukryte uszkodzenia, niewidoczne powierzchownie. Jest to całkowicie normalne i nie należy się obawiać takiego stanu rzeczy. W takiej sytuacji wzywamy rzeczoznawcę na dodatkowe oględziny, bądź w przypadku samolikwidacji sami wysyłamy zdjęcia do TU. Po akceptacji dodatkowych oględzin likwidujemy powstałe szkody.
Przy starszych samochodach wystarczy niewielka stłuczka, by wartość naprawy przekroczyła 70% wartości samochodu. Jeśli nie chcemy oddać auta do kasacji, możemy użyć do naprawy tańszych zamienników lub części używanych. Pamiętajmy, że przy szkodzie całkowitej od odszkodowania ubezpieczalnia odliczy wartość wraku.
  1. Prosimy usunąć wszystkie przedmioty i śmieci; szczególnie w obszarze bagażnika, aby zaoszczędzić czas poświęcany na czyszczenie lub przenoszenie i przechowywanie przedmiotów w celu uzyskania dostępu do kodów lakierniczych Państwa pojazdu.
  2. Prosimy wyłączyć wszystkie samochodowe i dźwiękowe systemy alarmowe lub podać nam odpowiednie kody, abyśmy mogli użyć ich podczas procesu naprawy. Mogą Państwo zapisać ustawienia radia, ponieważ mogą one zostać skasowane, jeżeli podczas naprawy akumulator zostanie odłączony.
  3. Prosimy zabrać ze sobą wszystkie klucze do zamkniętych lub zablokowanych przedmiotów, takich jak kufry, zamki na koła, zamki na opony zapasowe, zamki do bagażnika dachowego itp. Może zdarzyć się, że będziemy potrzebowali więcej niż tylko klucz do samochodu.
  4. W przypadku naprawy bezgotówkowej prosimy pamiętać o niezbędnych dokumentach, numerach polisy ubezpieczeniowej itd.

Podaj swój telefon. Oddzwonimy!