AutoPiolak

O NAS

Właściciel firmy Piotr Kobiela, dzięki 20-letniemu doświadczeniu i aktywnej pracy w branży samochodowej połączył swoją największą pasję do motoryzacji i stworzył firmę Auto Piolak.

Firma Auto Piolak świadczy usługi w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz kompleksowej likwidacji szkód komunikacyjnych. Specjalizujemy się w naprawach samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek.

Doskonale wyposażone zaplecze techniczne i połączenie najwyższej jakości materiałów i narzędzi pozwala naszym pracownikom świadczyć usługi na najwyższym poziomie w zakresie blacharstwa i lakiernictwa.
Zostawiając u nas samochód możesz być pewien fachowej obsługi, miłej atmosfery, a co najważniejsze krótkich terminów napraw.

Stale reagujemy na dynamicznie zmieniające się branżowe trendy oraz nowinki technologiczne. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy, mogąc zaoferować efektywne rozwiązania w obszarze napraw blacharskich, lakierniczych oraz napraw powypadkowych.

Stawiamy na wysoką jakość usług i pełne zadowolenie klienta, dlatego udzielamy wydłużonej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę.

Cenimy każdego klienta i zabiegamy o zapamiętanie nas jako fachowego i solidnego warsztatu, do którego wraca się z kolejnymi naprawami, czy choćby po poradę.

Zapraszamy do kontaktu.

Staramy się być osiągalni o dowolnej porze, wszystko dla wygody klienta.

Pon-Pt 08:00 – 18:00

Sobota 09:00 – 14:00

Podaj swój telefon. Oddzwonimy!